İndirim!

Toptan 30AMP Fanlı Şerit Led Trafosu

1,740.00 3,240.00 

 Toptan Şerit Led Trafosu

Şerit led trafosu 30 adet hemen montaj hizmeti ile birlikte veya ayrı olarak satın alabilirsiniz. Üründeki fiyat 30 adet şerit led trafosu fiyatıdır.Ürün seçeneklerinden montaj hizmeti de istediğinizde ek bedel uygulanır.

Ürünün adet fiyatı:58.00tl’dir. (Ürün fiyatında değişiklik olabilir,aşağıdaki numaradan ulaşarak detaylı bilgi ve güncel fiyat alabilirsiniz.)

Detaylı bilgi: +905466258817

Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Toptan 30amp fanlı şerit led trafosu özellikleri fiyatları hakkında güncel bilgiler ve montaj için bilgi alın. Hemen montaj ustası ile satın al.

Toptan Şerit Led Trafosu Özellikleri

 

  • Genellikle 15-20 amper veya üstü trafolara fan bölümü eklenir ve şerit lediniz çalıştığı sürece fan devrede kalmaya devam eder.Bu sayede fan devre elemanlarına çalışma süreleri boyunca destek olur ve devrenin ısınmasını ve olası sorunları (ısınma,yanma,kondansatör patlaması) engeller.
  • Trafonun 12V bağlantı bölümünde trafonun ledlere gönderdiği akımı (ışık gücünü)arttırmak veya azaltmak için ayar düğmesi bulunur.
  • Montaj tercih edenler için ek ücrete tabii olarak belirli gölgelere montaj ustası gönderilmektedir,usta seçeneğine mecvut ürün seçeneklerinden sepete ekleyerek talepte bulunabilirsiniz.
  • Ürünlerimizin satışı sadece toptan olarak yapılmaktadır,en az trafo alım adedi 30 adettir,30 adet aşağısında ürün satışı yapılmamaktadır.
  • Satın alacak olduğunuz şerit led trafosu ürünü yerli üreticiler tarafından devlet destekli üretilmektedir. CE belgeli avrupa standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  • Malzemenin çevresi çelik alaşımlı metalden yapılmıştır.Bu yüzden soğutma sistemine destek olur.Plastikleri ile karıştırmayınız.Kullanım durumunda plastik kasalarda olduğu gibi erime,yamulma,sararma vb. olumsuz durumlarla karşılaşmayacaksınız.

ŞERİT LED TRAFOLARI HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Trafolar genellikle dekorasyon amaçlı kullandığımız gergi tavan,asma tavan,havuz, ve daha birçok alanda kullandığımız şerit ledlere 220v/AC (alternatif akım) akımı 12v/DC (doğru akım) akımına çevirir ve bu sayede 12VDC akım ile çalışabilen şerit ledimize tam destek verir.Trafoların genelde ”2 AMP” ve üstü modellerinde her zaman metal kasa kullanılır.Ayrıca içerisinde ki alüminyum soğutucular sayesinde içerisinde ki devre ve devre elemanlarının ısınmasını engeller,randumanlı şekilde çalışması için bir nevi destek verirler.

Diğer elektrik malzemeleri ürünlerini incelemek için tıklayınız.

Marka

Mert Elektrik

Montaj Hizmeti İstiyorum

Montaj Hizmeti Mert Usta, Montaj İstemiyorum

Çerçeve

Ürüne Çerçeve İstemiyorum, Ürüne Çerçeve İstiyorum

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Toptan 30AMP Fanlı Şerit Led Trafosu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
+905422920374