İndirim!

Toptan Sensörlü Armatür E27

600.00 1,800.00 

 Sensörlü Armatür E-27

Sensörlü armatür E-27 20 adet hemen montaj hizmeti ile birlikte veya ayrı olarak satın alabilirsiniz. Üründeki fiyat 20 adet sensörlü armatür fiyatıdır.Ürün seçeneklerinden montaj hizmeti de istediğinizde ek bedel uygulanır.

Ürünün adet fiyatı:30.00tl’dir. (Ürün fiyatında değişiklik olabilir,aşağıdaki numaradan ulaşarak detaylı bilgi ve güncel fiyat alabilirsiniz.)

Detaylı bilgi: +905466258817

Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Toptan sensörlü armatür e27 özellikleri fiyatları hakkında güncel bilgiler ve montaj için bilgi alın. Hemen montaj ustası ile satın al.

Toptan Sensörlü Armatür E27 Özellikleri

 • Enerji tasarruflu
 • Güçlü aydınlatma
 • Şık görüntü
 • Ev,iş yeri,bina,koridor,banyo,wc vb. alanlar için kuvvetli ve enerji bakımından oldukça tasarruflu.
 • Montaj tercih edenler için ek ücrete tabii olarak belirli gölgelere montaj ustası gönderilmektedir,usta seçeneğine mecvut ürün seçeneklerinden sepete ekleyerek talepte bulunabilirsiniz.
 • Ürünlerimizin satışı sadece toptan olarak yapılmaktadır,en az armatür alım adedi 20 adettir,20 adet aşağısında ürün satışı yapılmamaktadır.
 • Satın alacak olduğunuz sensörlü armatür ürünü yerli üreticiler tarafından devlet destekli üretilmektedir. CE belgeli avrupa standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
 • En önemli özelliği sensör alanının etrafında değil iseniz sensör hareket algılamadığı için içerisindeki ampule enerji göndermeyecektir.Bu yüzden kullanılmadığı zamanlarda açık unutma vb. gibi durumları engellediği gibi kullanım oldukça çalışacaktır.
 • Malzemenin çevresi (çerçevesi) metal kasadır.Plastikleri ile karıştırmayınız.Kullanım durumunda plastik kasalarda olduğu gibi erime,yamulma,sararma vb. olumsuz durumlarla karşılaşmayacaksınız.
 • Dış dağıtıcı ve koruma kapağı cam olduğu için herhangi bir sorun yaşanmasını engeller.
 • Sensör ayarlarından ister sürekli,ister harekete dayalı sensörler sayesinde sizi gördüğünde otomatik yanma ayarı mevcuttur.

Sensörlü Armatür Hakkında Genel Bilgiler

Sensörler hayatımıza girdiğinden beri otomatik olduğu için insan hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.Örneğin sensörlü tavan armatürleri vb. ürünler sadece sizi algıladığında çalışacaktır.Bu yüzden yakıt tasarrufu konusunda ve teknolojik bakımdan oldukça değerli bir üründür.Diğer anahtarlı ampullere nazaran her zaman kendi yanar hareketinizi algılar ve hareket algısı bittikten sonra otomatik olarak söner.Bir diğer avantajı ise içerisinde bulunan sensörün ayarından sürekli veya sensöre dayalı olarak çalıştırabilirsiniz.

Diğer elektrik malzemeleri ürünlerini incelemek için tıklayınız.

Marka

Mert Elektrik

Montaj Hizmeti İstiyorum

Montaj Hizmeti Mert Usta, Montaj İstemiyorum

Çerçeve

Ürüne Çerçeve İstemiyorum, Ürüne Çerçeve İstiyorum

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Toptan Sensörlü Armatür E27” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
+905422920374